Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto wystartuje w wyborach na prezydenta Lublina? Coraz więcej możliwych kandydatów [sonda]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2017 r. o 11:19 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Tylko Żuk! Oby tylko chciał kandydować.
 jeju co by było jakby nie chciał ? kto wtedy weźmie imigrantów ??? wtf ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo nie trzeba przekonywać, że Żuk jest najlepszy z tych kandydatów. A jak ktoś ma wątpliwości, niech popatrzy jak Lublin się zmienił przez te lata. I niech tak samo zmienia się prze następne lata. Wiemy też, że jak władzę przejmują politycy z PiS, zaczynają od wywracania wszystkiego do góry nogami, bo oni muszą zrobić to po swojemu. A w Lublinie nie potrzebujemy rewolucji, tylko konsekwencji w realizacji przyjęte strategii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew woli 80% Lublinian ZUK zadeklarował chęć przyjęcia uchodźców. Precz z takim włodarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk się przejadł. Nie ma ludzi niezastąpionych. Co jak prezes Gąbka z LSM zamierza do 80tki zarządzać Lublinem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy Żuka i nikogo innego! Żadne Tułajewy czy inne Czarnki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Czarnek prezydentem?! Przecież on potrafi tylko obrażać ludzi i "z chęcią przytuliłby browara".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się w intencji wszystkich belzebubów ( kodeina, peło) aby się nawrócili i zrozumieli jakie zło wyrządzili Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk się nadaje, będzie nas wiecej, będziemy mogli i mieli okazje pochwalić się swoją Polską gościnnością jak nam zwali na łeb azylantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś chce Żuka, to ja mam takigo na zbyciu jeszcze w dobrym stanie. Nie bity, na chodzie, co prawda z dużym przebiegiem ale silnik jeszcze żyleta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Żuk = rozwój, PiS = marazm i stagnacja. Pruszkowski - pamiętamy!
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nikogo nie trzeba przekonywać, że Żuk jest najlepszy z tych kandydatów. A jak ktoś ma wątpliwości, niech popatrzy jak Lublin się zmienił przez te lata. I niech tak samo zmienia się prze następne lata. Wiemy też, że jak władzę przejmują politycy z PiS, zaczynają od wywracania wszystkiego do góry nogami, bo oni muszą zrobić to po swojemu. A w Lublinie nie potrzebujemy rewolucji, tylko konsekwencji w realizacji przyjęte strategii.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za politykę migracyjną odpowiada centralny rząd a nie lokalny samorząd. Przestańcie straszyć bzdurnymi teoriami o tym, że Żuk ściąga jakichś imigrantów do miasta bo to nawet śmieszne nie jest, tylko żałosne. Pozdrawiam wszystkich normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sherloku i tym razem nie trafiłeś . Nie mam i nie miałem żadnych koneksji z UM . A co do wpisu to może i jest infantylny ale opisuje całą prawdę  jaką słyszę od ludzi spoza Lublina z którymi mam przyjemność pracować i którzy tak pozytywnie  oceniają nasze miasto i prezydenta. Lublin przez dwie kadencje Żuka dokonał wielkiego skoku i trzeba się tym chwalić a nie opluwać ludzi którzy się tego przyczynili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie, mieszkańcy liczą na Pana i chcą aby Lublin przez następne 4 lata rozwijał się tak, jak przez ostatnie 7 lat. Będziemy na Pana głosować, bo takiego właśnie chcemy Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Żuk dobrze rządzi, niepotrzebne są żadne zmiany. Lublin powinien dalej się rozwijać - budować drogi, ścieżki rowerowe, remontować obiekty sportowe, inwestować w tabor miejski, powiększać strefę ekonomiczną czyli wszystko to co robi za kadencji p.Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak ktoś chce Żuka, to ja mam takigo na zbyciu jeszcze w dobrym stanie. Nie bity, na chodzie, co prawda z dużym przebiegiem ale silnik jeszcze żyleta.
 skoro się tak upominają, daj go tym pracownikom rattusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
za politykę migracyjną odpowiada centralny rząd a nie lokalny samorząd. przestańcie straszyć bzdurnymi teoriami o tym, że Żuk ściąga jakichś imigrantów do miasta bo to nawet śmieszne nie jest, tylko żałosne. pozdrawiam wszystkich normalnych.
  ******dziennikwschodni.pl/lublin/prezydent-lublina-pod-presja-krytyki-w-sprawie-imigrantow,n,1000201759.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie pisiory będą siedzieć i ci co na nich głosowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjnie, musi być z Sorosowego klucza lub żydmason?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy oszust z całej grupy to \Jacuś Sobczak. Niewyobrażalny krętacz.Jezeli go PIS chce wystawić to oznacza ,że PIS-owska sitwa już sie kończy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...